waluty:
Home >  Dostawa i oplaty

Dostawa i oplaty

Zamówienia z zagranicy
Używamy International Express Service dla wszystkich międzynarodowych dostaw. Jesteśmy odpowiedzialni za wysyłkę. 7-10 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Dają ci tropi liczbę po zamówienie. Opóźnienia mogą mieć miejsce dopiero w marcu z powodu dużego popytu i dużym obciążeniu w zakresie usług pocztowych i celnych we wrześniu. Pamiętaj, aby podać swój adres i wysyłkę, nie jesteśmy odpowiedzialni za reshipment jeśli przewidziane.

anulowanie
Jeśli chcesz anulować zamówienie, należy wysłać go bezpośrednio. 25% opłat. Większość zamówienia są wysyłane w ciągu 1-2 dni od złożenia zamówienia. Jednocześnie zlecenia nie mogą być anulowane w Internecie.

kompromis
Czy nie jesteś szczęśliwy, aby znaleźć przyczynę z zakupu, gdy są nam zamówienia, a będziemy szczęśliwi do wymiany lub zwrotu dla tego produktu.

Po otrzymaniu zwrotu, aż do siedmiu dni, aby zakończyć swój powrót. A wszystkie koszty związane z wymianą towarów, leżą w gestii konsumenta.

wydajność W mało prawdopodobnym przypadku wystąpienia wady fabrycznej przypadku mamy / będziemy naprawiać urządzenia bez wymiany. klienci kosztów

W celu zwrotu towaru, napisz do nas wcześniej i zapytać, dlaczego. Mamy dalsze instrukcje.

Produkty muszą być zwrócone w ciągu 8 dni od daty otrzymania - nienoszonym i zawierają wszelkie oryginalnego opakowania i etykiety. Tam zostanie przelana na zasiedlania płatności / przetwarzania 25% VAT. Wszystkie wysyłka koszty związane ze zwrotem towaru w odpowiedzialności konsumenta.

Refundacja zostanie dokonana za pomocą karty kredytowej lub innych płatności i może być leczona, po otrzymaniu zwróconego tropi liczbę towarów.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.
Back

Copyright ©2018 www.bindumasaz.pl. All Rights Reserved. Buty On-line